HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 9:1 uzvar HS Rīga hokejistus

Sestdien, 21.janvārī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē savā laukumā ar 9:1 uzvarēja HS Rīga hokejistus. Mogo labā pa diviem vārtiem guva Elviss Želubovskis un Raimonds Vilkoits, pa vieniem Rustams Begovs, Ronalds Cinks, Pauls Zvirbulis, Krišs Lipsbergs un Vladimirs Mamonovs.

HK Mogo uzbrucējam Rustamam Begovam vajadzēja tikai 31 sekundi, lai pirmo reizi pārspētu HS Rīga vārtsargu Normundu Borskoviču. Pēc trim minūtēm Juliānam Misjum izdevās iemest ripu arī Renāra Kazanova vārtos, kas, kā vēlāk izrādījās, bija vienīgā reize, kad Mogo zaudēja vārtus. Vēl pirmajā periodā Elviss Želubovskis, Raimonds Vilkoits un Ronalds Cinks panāca 4:1 Mogo labā. Otrajā periodā HS Rīga vārtos stājās Denijs Romanovskis, un tikai pašās trešdaļas beigās viņu izdevās pārspēt Paulam Zvirbulim. Trešajā periodā Romanovskis kapitulēja vēl četras reizes - precīzi meta Želubovskis, Vilkoits, Krišs Lipsbergs, Vladimirs Mamonovs un HK Mogo izcīnīja uzvaru ar 9:1.

Nākamo maču HK Mogo aizvadīs otrdien, 24.janvārī 19:00, kad Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē Volvo hallē tiksies ar HK Prizma hokejistiem.