HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 5:4 uzvar čempionus HK Liepāja

Sestdien, 3.decembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 5:4 uzvarēja Latvijas čempionus HK Liepāja hokejistus. Mogo labā vārtus guva Rustams Begovs, Raimnods Vilkoits, Juris Ziemiņš, Mārtiņš Oskars Freimanis un Sergejs Teluškins.

Laukuma saimnieki vadībā izvirzījās pirmie - 5.minūtē Ričardam Kondratam mazākumā izdevās pārspēt Mogo vārtsargu Renāru Kazanovu. Tomēr uz neveiksmīgo spēli vairākumā, rīdzinieki atbildēja ar trīs vārtiem piecu minūšu laikā - Toma Konrāda vārtos ripas iemeta Rustams Begovs, Raimnods Vilkoits un Juris Ziemiņš.

Otrās trešdaļas sākumā Mārtiņš Oskars Freimanis Mogo labā guva ceturtos vārtus, panākot 4:1. Kārlis Ozoliņš vēlreiz pārspēja Kazanovu, bet pēc piecām minūtēm Sergejs Teluškins atjaunoja trīs vārtu pārsvaru - 5:2. Turklāt pēc piektajiem zaudētajiem vārtiem liepājnieku vārtos Konrādu nomainīja Maksims Čmutovs. Iespējams, tas mājniekiem nesa veiksmi, jo pēc minūtes Iļja Žučkovs guva liepājnieku 3 vārtus.

Nepilnas septiņas minūtes līdz trešās trešdaļas beigām Valters Freijs Mogo pārsvaru samazināja līdz minimumam, un vārtsargu maiņu veica arī Mogo - Kazanovu nomainīja Henrijs Ančs. Atlikušajā laikā vārti vairs netika gūti, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 5:4. Viesu rindās par labāko tika atzīts Juris Ziemiņš, mājniekiem - vārtsargs Maksims Čmutovs.

Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs otrdien, 13.decembrī 19:00, kad Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē Volvo hallē tiksies ar HK Prizma hokejistiem.