HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 6:2 uzvar savus principiālos pretiniekus HK Kurbads

Trešdien, 30.novembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 6:2 uzvarēja savus principiālos pretiniekus HK Kurbads hokejistus. Mogo labā vārtus guva Andrejs Smirnovs, Mārtiņš Oskars Freimanis, Vladimirs Mamonovs, Elviss Želubovskis, Jānis Ozoliņš un Emīls Potāpovs.

HK Mogo vārtus šajā spēlē sargāja Henrijs Ančs, HK Kurbads - Mārtiņš Raitums. Jau mača trešajā minūtē Andrejam Smirnovam izdevās izvirzīt Mogo vadībā 1:0. Pirmās trešdaļas izskaņā Raitumu pārspēja arī Mārtiņš Oskars Freimanis un Vladimirs Mamonovs, ļaujot laukuma saimniekiem izvirzīties vadībā ar 3:0.

Otrā perioda vidū precīzs metiens izdevās viesu aizsargam Krišam Grundmanim, tomēr jau pēc piecām minūtēm Jānis Ozoliņš atjaunoja trīs vārtu pārsvaru, bet Elviss Želubovskis guva arī Mogo piektos vārtus. Trešajā trešdaļā Mogo labā vienus vārtus guva Emīls Potāpovs, savukārt Kurbads rindās izcēlās Sandis Zolmanis, un HK mogo svinēja uzvaru ar 6:2.

Izcīnītie trīs punkti ļāva HK Mogo turnīra tabulā apsteigt Kurbads hokejistus un pacelties uz 2.vietu, atpaliekot vienīgi no čempionāta līderiem HK Zemgale/LLU.

Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 3.decembrī 17:00, kad Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē tiksies ar Latvijas čempioniem HK Liepāja.