top of page

HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 7:4 uzvar Latvijas čempionus HK Liepāja

Trešdien, 9.novembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē ar 7:4 uzvarēja Latvijas čempionus HK Liepāja hokejistus. Divus vārtus Mogo labā guva Rustams Begovs un Elviss Želubovskis, pa vieniem Agris Saviels, Ronalds Cinks un Vladimirs Mamonovs.

HK Mogo hokejisti Rustams Begovs un Agris Saviels jau pirmajā periodā nepilnas minūtes laikā guva divus vārtus, piespiežot liepājniekus Vadima Miščuka vietā vārtos sūtīt Tomu Konrādu. Trešdaļas pēdējā minūtē Elviss Želubovskis guva vēl vienus vārtus, izvirzoties vadībā 3:0. Otrajā periodā laukuma saimnieki turpināja palielināt pārsvaru, līdz trešdaļas beigām pēc precīziem Ronalda Cinka, Želubovska, Vladimira Mamonova un Begova metieniem panākot jau 7:0. Un tikai pēdējā periodā Liepājas hokejistiem izdevās gūt vārtus, turklāt Klāvs Plānics, Māris Diļevka, Vjačeslavs Minajevs un Marks Kaļeiņikovs Mogo vārtos sameta četras ripas. Mājniekiem rezultatīvajā spēlē izdevās izcīnīt uzvaru 7:4.

Pirms spēles HK Mogo aizsargs Krišs Lipsbergs saņēma balvu kā Latvijas čempionāta oktobra vērtīgākais spēlētājs. Krišs oktobrī septiņās spēlēs guva divus vārtus un atdeva sešas rezultatīvas piespēles.

Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs 16.novembrī 19:30, kad izbraukumā tiksies ar Jelgavas Zemgale/LLU hokejistiem.