top of page

HK Mogo savu jauno halli atklāj ar uzvaru 5:3 mačā ar HK Prizma.

Trešdien, 5.oktobrī, HK Mogo atklāja savas jaunā mājas, Mogo ledus halli, ar 5:3 uzvarot HK Prizma hokejistus. Mogo labā divus vārtus Agris Saviels, pa vieniem Juris Ziemiņš, Elviss Želubovskis un Andrejs Smirnovs.

Savā pirmajā oficiālajā spēlē uz Mogo halles ledus laukuma saimniekiem jau ceturtajā minūtē izdevās izvirzīties vadībā - ar precīzu metienu HK Prizma vārtsargu Edgaru Lūsiņu pārspēja Juris Ziemiņš. Pēc trim minūtēm skaista kombinācija izdevās viesiem, un Renāra Kazanova sargātajos vārtos ripu iemeta Livars Lāns. Trešdaļas turpinājumā Agris Saviels vēlreiz vadībā izvirzīja Mogo, bet Sandis Grīnbergs vēlreiz panāca izlīdzinājumu. Otrā perioda otrajā minūtē Grīnbergs vadībā izvirzīja HK Prizma hokejistus. Šoreiz jau Mogo uzbrucējs Elviss Želubovskis panāca neizšķirtu. Vēlāk vēl divas reizes Lūsiņu pārspēja Saviels un Andrejs Smirnovs. Pēdējā trešdaļā Kazanovs un Lūsiņš savus vārtus atstēja neskartus, un Mogo izcīnīja uzvaru ar 5:3. Par mača labākajiem spēlētājiem tika atzīti Agris Saviels un Sandis Grīnbergs.

Nākamo spēli HK Mogo aizvadīs sestdien, 15.oktobrī 13:00, izbraukumā Volvo ledus hallē vēlreiz tiekoties ar HK Prizma hokejistiem.