Rīga, LV 1006

ATRAŠANĀS VIETA

© 2016 by MOGO LEDUS HALLE

11/30/2019

Sestdien, 30.novembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē savā laukumā ar 0:6 zaudēja Zemgale/LLU hokejistiem.

Spēles pirmajā trešdaļā viesi izvirzījās vadībā 2:0. Henriju Anču ar precīziem metieniem pārspēja Ričards Bernhards un Jegors Kurbatovs. Otrā periodā vidū pēc...

11/27/2019

Trešdien, 27.novembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta izbraukuma spēlē ar 5:2 uzvarēja savus sīvākos konkurentus HK Kurbads hokejistus. Mogo vārtus guva Jānis Ozoliņš, Juris Ziemiņš, Kārlis Ozoliņš, Vladimirs Mamonovs un Gatis Gricinskis.

Pēdējo gadu sīvākie konkurenti sp...

11/23/2019

Sestdien, 23.novembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē savā Mogo hallē ar 6:1 uzvarēja HS Rīga hokejistus. Mogo labā divus vārtus guva Rūdolfs Maslovskis, pa vieniem - Kārlis Ozoliņš, Renārs Demiters, Elviss Želubovskis un Krišs Lipsbergs.

Jau spēles pirmajā minūtē R...

11/12/2019

Otrdien, 12.novembrī, HK Mogo Latvijas čempionāta spēlē savā Mogo hallē ar 3:2 "bullīšu" sērijā uzvarēja HK Dinaburga hokejistus. Mogo labā vārtus guva Elviss Želubovskis un Vladimirs Mamonovs. Želubovska kontā arī izškirošais pēcspēles izgājiens.